Ognisko integracyjne dla rodzin - gry i zabawy rodzinne! /relacja


4 lipca 2023 r.

Kolejne spotkanie Family Spot w Wadowicach za nami, tym razem było to ognisko integracyjne połączone z grami i zabawami dla rodzin.

          W sobotę (1.07.2023 roku) udaliśmy się do Świetlicy dla dzieci prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, aby wspólnie razem bawić się i upiec kiełbaski. Poranek nie był obiecujący, cały czas padał obfity deszcz, ale dzięki altance można było czekać na pierwsze promienie słońca. 

          Pomimo padającego deszczu na nasze spotkanie przybywało coraz więcej osób, rozpaliliśmy grilla, a dzieci dobrze bawiły się w specjalnym domku przygotowanym dla nich. W końcu przestał padać deszcz i wyszło słońce, szybko pogoda się poprawiała, a my mogliśmy poszerzyć przestrzeń do zabawy, zajęliśmy całe podwórze świetlicy.

          Panowie skupili się przy grillu, gdyż było trochę do pieczenia, a dzieci wraz z rodzicami bawili się w różne gry i zabawy prowadzone przez nasze animatorki. Ogromną frajdą okazało się przeciąganie liny, a dzięki życzliwości s. Malwiny każde dziecko mogło zjeść dużo waty cukrowej - oczywiście, dla chętnych rodziców też jej nie zabrakło. Całe spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem.

          Dziękujemy Zgromadzeniu Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu za udostępnienie nam cudownego miejsca, w pełni bezpiecznego. Pewnie jeszcze nie raz tam wrócimy.

Zarząd Wadowickiego Koła ZDR "Trzy Plus".

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter